Tipy

Jak si udržovat svěží dech bez použití žvýkačky?

sviezi dych

Věděl jsi, že žvýkačka se může rozkládat až 50 let? Jsou v životě situace, kdy si dáš na oběd něco kořeněného s pronikavou vůní a saháš po žvýkačce. Trvale svěží dech si můžeš udržovat i jinak. Poradíme ti jak na to.

Jablko 🍏

Jablko je ovoce plné vitamínů, které posiluje zubní sklovinu. Po vydatném obědě si ukousni z jablka, které ti osvěží dech a podpoří tvé trávení.

Máta peprná je základ pro svěží dech 🍃

Čeká tě důležité setkání ihned po snídani a kávě? Odtrhni si pár lístků máty peprné a několik vteřin ji žvýkej v ústech. Tato rostlina dělá hotové zázraky, a je-li na tebe příliš silná, dej si místo ranní kávy čaj z čerstvé máty. Podporuje trávení a výrazné pomáhá se zápachem z úst.

máta

Čistá voda 🚰

Dodržování pitného režimu pomáhá nejen tvému tělu, ale také udržuje svěží dech během celého dne. Nedostatečná hydratace v ústech způsobuje nedostatečnou tvorbu slin, které jsou přírodním antioxidantem. Čistá voda neutralizuje zápach z úst a ty zůstaneš hydratovaný.

Čištění mezizubních prostor 🦷

Pravidelné čištění zubů a použití zubní nitě pomáhá odstranit bakterie a nečistoty. Důkladným čištěním předcházíš šíření mikrobů v ústech, a tím se vyhneš i nepříjemnému zápachu z úst.

zubni nit

Pro svěží dech přidej k čištění zubů i čištění jazyka 👅

Použij bambusový kartáček na čištění jazyka s jemnými štětinkami od Brilliantcoco. Jemně přecházej po jazyku zezadu dopředu. Opakuj to každé ráno a večer, zbavíš se tak nechtěných bakterií a povlaku.

Oil Puiling  🥥

Také pravidelné vyplachování úst s naším oil pullingem , pomáhá snížit množství plaku, zabíjí bakterie a dodá svěží pocit v ústech.

Pravidelná péče, mytí zubů 2x denně, čištění jazyka a mezizubních prostor to vše ovlivňuje svěží dech. Přidej k tomu pestrou zdravou stravu, méně kávy a vyhneš se nepříjemnému zápachu. Nejlepších výsledků dosáhneš, pokud k tomu přidáš čištění našimi produkty .

Všechny naše produkty pro zubní péči jsou přírodní a bez škodlivých látek . Dbáme na kvalitu použitých materiálů a výrobky netestujeme na zvířatech. Přidej se k nám na sociálních sítích a starej se i o zdraví naší planety. 🌍

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *