Tipy

Chemické nebo přírodní bělení zubů?

chemické bielenie

Každý z nás má přirozenou barvu zubů, která je mu dána. 🦷 Mnoho vlivů na to má genetická informace, náš životní styl a samotný zdravotní stav člověka. Kuřáci mohou mít zuby zabarvené více do šeda, lidé, kteří pravidelně berou léky mohou mít zuby více zabarvené do žluta. Barva zubů, ale není nevratná. Díky bělení lze dosáhnout krásného bílého úsměvu kdykoli během života. Jak často absolvovat bělení zubů a které je nejúčinnější?

Bělení zubů ať už chemické, nebo přírodní má vliv na přirozený vzhled zubů . To znamená, že fasety, korunky nebo implantáty nepropustí procesy, které se dějí při bělení v naší sklovině.

Chemické bělení zubů

Kdysi ambulantní lékaři používali koncentraci hydroxid peroxidu, který dokázal chemicky vybělit zuby . Bylo to velmi nebezpečné bělení pro zubní sklovinu, a i proto je toto bělení v rámci Evropy zakázáno. Je to hlavně z toho důvodu, že se využívala vysoká koncentrace hyrdoxid peroxidu až 30 %. Momentálně je povoleno 6 % a i to se může používat pouze ve specializovaných ambulancích. Určitě se o to nepokoušej doma, protože si můžeš vážně poškodit zubní sklovinu. ❌

Ceny chemického bělení se na Slovensku pohybují od 150 € do 300 €. 💸 Existují dvě alternativy, buď ti lékař zuby vybělí ambulantně, nebo ti vytvoří set pro domácí bělení zubů, které používáš během dvou týdnů. Brilliantcoco je na druhé straně přírodní a cenově dostupné domácí bělení zubů šetrné k planetě a tvé zubní sklovině.

Přírodní bělení

Naše přírodní pasta je nejen ekologická, ale obsahuje také aktivní uhlí, ve formě jemného černého prášku . Pomáhá odstraňovat zabarvení zubní skloviny, upravuje pH v ústech a působí proti zápachu. Výroba vzniká přehřátím uhlí a jiných přírodních produktů. V pastě Brilliantcoco najdeš mnoho účinků i z kokosového oleje viz jeho výhody .

brilliantcoco pasta

Všechny naše produkty pro zubní péči jsou přírodní a bez škodlivých látek . Dbáme na kvalitu použitých materiálů a výrobky netestujeme na zvířatech. S Brilliantcoco se budeš starat nejen o zdraví svého těla, ale také celé planety.

Přidej se k nám i na sociálních sítích a společně šíříme povědomí o udržitelné péči o zubní hygienu. 💚🌍

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *