Průvodce péče

Inspirovali jsme se v přírodě a ajurvedě a vytvořili koncept čištění zubů, který v sobě zahrnuje prvotní pulling speciálním kokosovým olejem a následné čištění zubní pastou Brilliantcoco, která je naturální, vegánská a zero waste.

01.

Začněte ráno nalačno

Nejprve si kartáčkem na jazyk Brilliantcoco vyčistěte jazyk, abyste mechanicky odstranili povlak a bakterie z míst, kde je jejich lokalizace největší. Čištění jazyka navíc jemně stimuluje vnitřní orgány a podporuje trávení.

02.

Pak použijte Brilliantcoco olej

Jednu dávku si 5 až 20 minut prevaľujte v ústech. Následně olej vyplivněte. Olej nikdy nepolykejte! Na závěr si ústa ještě vypláchněte teplou vodou, abyste z nich odstranili zbytky oleje.

03.

Naneste pastu

Na zubní kartáček Brilliantcoco naneste bambusovou naběračkou malé množství zubní pasty Brilliantcoco (asi ve velikosti hrášku). Zuby si myjte minimálně 2 minuty správnou technikou čištění. Pak si ústa 30 sekund vyplachujte Brilliantcoco ústní vodou. Na závěr vodu vyplivněte.

04.

Večer opakujte

Večer opakujete poslední část celého rituálu.  Zuby očistěte zubní pastou Brilliantcoco. Použijte malé množství pasty a myjte si je alespoň 2 minuty. Na závěr použijte zubní vodu Brilliantcoco.