Tipy

Běžná zubní nit vs. Brilliantcoco

Lidé, kteří si pravidelně čistí zuby a mezizubní prostory, snižují riziko vzniku zubního kazu. Správnou technikou čištění zubů předcházíš paradentóze a hromadění plaku. Přečti si, proč je zubní nit Brilliantcoco skvělou volbou.

Důležitost čištění mezizubních prostor 🦷

Pravidelným čištěním zubů a správným postupem získaš bílý a zdravý úsměv. Zubní kartáček, zubní pasta, škrabka na jazyk a zubní nit by měly být součástí každodenní rutiny čištění ústní dutiny. Zbytky jídla se usazují v mezizubních prostorech a mezerách a vytváří se zubní plak. Pravidelným čištěním zubů předcházíš paradentóze a riziku onemocnění dásní, zápachu z úst a zubnímu kazu. Je důležité používat zubní nit alespoň jednou denně, nejlépe večer. Jídlo zachycené mezi zuby se začne rozkládat a může poškodit tvůj chrup.

Proč právě zubní nit od Brilliantcoco? 🥥✨

Přidej do své každodenní rutiny čištění zubů zubní pastou Brilliantcoco také čištění mezizubních prostor pomocí naší zubní nitě. Má svěží mátovou příchuť a po použití ji můžeš snadno zkompostovat, takže nezatěžuješ planetu. 🌍

Materiál obsahuje 100% hedvábí a kandelilový vosk. Naše produkty jsou ekologické a jejich používáním pomáháš jak svému zdraví, tak naší přírodě. Zubní nit Brilliantcoco je veganská a má recyklovatelný obal. ♻️

brilliantcoco nit

Běžná zubní nit

Máš na výběr z různých značek a materiálů, buď klasických, nebo voskovaných. Díky napuštění voskem jsou uzpůsobeny k jemnému dočištění mezizubních prostor. 🐝Snadněji se s nimi pracuje a dostanou se i do úzkých mezer v zubech. Různé zubní nitě však končí v koši, protože jsou vyrobeny z plastových obalů, a proto je nelze kompostovat. 

Záleží jen na tobě, zda si vybereš naši ekologičtější verzi zubní nitě, nebo klasickou verzi. Důležité je, abys udržovala zdravý a krásný úsměv. 🥰 Přidej se k nám, začni tuto cestu a ukaž nám svůj zdravý úsměv.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *