Tipy

Zápach z úst. Jak se ho zbavit?

Každý den nás čeká několik setkání s lidmi a rozhodně se nikdo z nás necítí sebevědomě, když ho trápí nepříjemný zápach z úst. 😓 Jak tomu předejít? Přečti si jednoduché kroky, abys se cítila svěže a nemusela se hanbit ukázat svůj krásný úsměv. 🦷

Tento bod tě nepřekvapí, ale je nejdůležitější ⚠️

Čisti si pravidelně zuby a používej zubní nit. Plak, lepkavý plak na zubech, shromažďuje bakterie, které způsobují zápach z úst. Třeba však podotknout, že to nemůžeš přehánět. Jestli si budeš čistit zuby příliš silně, můžeš si opotřebovat zuby, což je dělá náchylnými na kaz. 

Nezapomeň při svojí rutině na jazyk 👅

Plak, který se ti běžně tvoří na jazyku, může být hostitelem zapáchajících bakterií. Aby ses jich zbavila, doporučujeme ti bambusový čistič jazyka BrilliantCoco. Je navrhnutý speciálně tak, aby aplikoval rovnoměrný tlak na povrch oblasti jazyka. Odstraní se tak bakterie, zbytky jídla a odumřelé buňky, o které se klasický zubní kartáček neumí dostatečně postarat.

BrilliantCoco

Které potraviny způsobují zápach z úst? ⛔

Cibule a česnek jsou nezbedníci. Čištění zubů po jejich snědení nepomáhá. Látky, které způsobují jejich zápach, se dostanou do vašeho krevního oběhu a cestují až do plic. Nejlepší způsob, jak zastavit tenhle problém? Nejez je, nebo se jim aspoň vyhni předtím, než půjdeš do práce, či na schůzku. 

Vynechej po jídle mentolky, radši žvýkej žvýkačku 🤩

Bakterie v tvých ústech totiž milují cukr. Používají ho na výrobu kyseliny. Ta opotřebovává zuby a způsobuje zápach z úst. Namísto toho žvýkej žvýkačku bez cukru.

Zdravé dásně a žádný zápach z úst 😁

Onemocnění dásní způsobuje zápach z úst. Bakterie se shromažďují v kapsách na spodní části zubů, což vytváří zápach.

Zařaď do své rutiny Oil pulling 🥥

Oil pulling od BrilliantCoco má spoustu výhod a mezi nimi je i zbavení se nepříjemného zápachu. Jde o vyplachování úst panenským kokosovým olejem, který je obohacený o výtažek z máty. Oil pulling spolu s čištěním jazyka představuje první a velmi důležitý krok v rámci správného čištění zubů.

BrilliantCoco Oil pulling

Neboj se. Jsme v tom spolu a každý máme i horší dny Jestli tvůj zápach z úst přetrvává i přes úsilí, dohodni si radši schůzku se svým lékařem. Ten zkontroluje, jestli tvoje problémy nemají souvislost s jinými zdravotními problémy. Doufáme, že jsme ti pomohli a odteď se budeš už každý den usmívat bez výčitek. 🥰

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *